Niedługo odbędzie się „Bazar u Andrzeja”, organizowane przez Stowarzyszenie X po raz pierwszy targi mody, designu i rękodzieła. Wszystko z nutą klimatu rodem z PRL.

„Bazar u Andrzeja”, czyli targi designu, mody i rękodzieła. W ramach idei slow live ma być oryginalnie, wartościowo i powoli. To niezwykłe wydarzenie stworzyliśmy, aby promować lokalne firmy, przedsiębiorstwa i organizacje pozarządowe zajmujące się projektowaniem i tworzeniem odzieży, zabawek dla dzieci, artykułów wyposażenia wnętrz, biżuterii i akcesoriów – rękodzieła. Pojawi się także pyszne, różnorodne jedzenie. Stawiamy na oryginalność i kreatywność, stąd świetna okazja do poznania szerokiego przekroju firm na rynku, również tym lokalnym.

Andrzej sam zadba o wyjątkową atmosferę tego wydarzenia i… o innych Andrzejów, którzy mogą spodziewać się specjalnych promocji. Powrócimy też do barwnych wspomnień z PRL, czyli najświetniejszego okresu bazarów. Jeśli chcecie poznać bliżej ich historię lub dowiedzieć się kilku ciekawostek, zapraszamy do odwiedzania i śledzenia fanpage’a: https://www.facebook.com/bazaruandrzeja . Znajdują się tam najświeższe informacje o „Bazarze u Andrzeja” oraz konkursy i okazje dla wystawców. Zapisy tych ostatnich wciąż trwają, zgłosić można się przez formularz internetowy: http://goo.gl/forms/Uwln15FiPk lub mailowo pod adresem: patrycja.hajdamowicz@gmail.com. Liczba miejsc ograniczona.
BAZAR_LOGO