Festiwal Organizacji Pozarządowych 2015

wpis w: Bez kategorii | 0

Festiwal_Rekrutacja Tegoroczny Festiwal Organizacji Pozarządowych przypada na 11 – 12 Września. Tym razem zbiega się on ze 150-leciem miasta Katowice, z tej okazji odbywają się różne koncerty – trwa wielkie świętowanie.

Festiwal to także rozmaite szkolenia odbywające się pierwszego dnia. Mają one za zadanie sprzyjać asymilacji środowiska NGO ze sobą oraz nawiązywania współpracy z nowymi członkami. Wspierają również merytorycznie plany działań organizacji lub inspirują do szukania nowych ścieżek rozwoju już działających stowarzyszeń, fundacji itd. A wszystko po to aby przybliżyć i wzbogacić działalność III sektora.

Drugiego dnia od godziny 15:00 szukajcie nas w Miasteczku Organizacji. Jak zwykle pojawimy się z różnymi atrakcjami zarówno dla dużych jak i małych. Specjalnie na tę okazję zawitają do nas dwa samochody rajdowe, do których będzie można wejść i podziwiać z bliska. Ponadto nie zabraknie gier i zabaw dla dzieci, a także konkursów z nagrodami. Jesteście ciekawi co jeszcze przygotowaliśmy? Sprawdźcie sami! Czekamy na Was w Parku Powstańców w Katowicach.

Zostaw Komentarz