Zajmujemy się organizacją i pomocą w organizacji wydarzeń promujących wiedzę, kulturę, sport a także motoryzację. Posiadamy osobowość prawną dzięki czemu możemy pomóc tobie zorganizować wydarzenie kulturalne lub sportowe wymagające osobowości prawnej. W naszym stowarzyszeniu działają ludzie z różnych dziedzin i środowisk, którzy mogą ci pomóc i którym ty możesz pomóc.
Zgłoś się do nas i przekonaj się co możemy ci zaoferować.

Niektóre wydarzenia które organizowaliśmy:

iLoveRally
Impreza rajdowa w centrum miasta, nastawiona na pokazanie umiejętności kierowców, popularyzację sportów motorowych i zasad bezpieczeństwa. Jest miejscem spotkań fanów rajdów wraz z uczestnikami zarówno będącymi amatorami jak również profesjonalistami. Wydarzenie jest bardzo medialne i rozpoznawalne w środowisku rajdów samochodowych.

Festiwal organizacji pozarządowych
FOP ma na celu prezentację działalności organizacji, wymianę doświadczeń oraz integrację środowiska organizacji pozarządowych.
W przeciągu dwóch dni odbyły się targi w parku powstań śląskich gdzie powstało miasteczko organizacji pozarządowych, warsztaty dotyczące crowdfoundingu oraz konferencja dotyczącej promowania organizacji pozarządowych. W czasie wydarzenia odbyła się rowerowa gra miejska, a festiwal został zakończony bankietem.
Impreza była dobrze odebrana przez uczestników i zamierzamy kontynuować ją w następnych latach.